mgr jadwiga jagoda sudoł fizjoterapia

NAZYWAM SIĘ

Jadwiga Sudoł

..ale wszyscy mówią do mnie Jagoda! Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej, okołoporodowej.
Z wykształcenia oraz zamiłowania zajmuje się dbaniem o zdrowie kobiet w każdym wieku skupiając się głównie na terapii dna miednicy, terapii kobiet w ciąży i po porodzie.

Aktualnie fizjoterapia daje ogromne możliwości pracy z ciałem i chciałabym dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą z zakresu tej dziedziny.

NAJWAŻNIEJSZE

rzeczy o mnie

Moją specjalizacją jest terapia okołoporodowa

Specjalizuję się w terapii okołoporodowej zajmując się takimi problemami jak: ból kręgosłupa w ciąży, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, bolesnym współżyciem, bolesnymi miesiączkami i wiele innych. Przygotowuję kobiety do świadomego, aktywnego porodu poprzez pracę z oddechem, mięśniami dna miednicy, pokazaniem dogodnych pozycji, promowaniem naturalnych metod łagodzenia bólu, przygotowania krocza do porodu oraz relaks i rozluźnianie/uwalnianie ciała.

Zawodowo zajmuję się dbaniem o zdrowie intymne kobiet w każdym wieku

Aktualnie pracuję z pacjentkami indywidualnie. Największą uwagę kieruję na edukację, profilaktykę oraz promocję zdrowia kobiecego. Wykorzystuje techniki manualne, które w połączeniu z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami przynoszą najlepsze rezultaty.

Prowadzę własny gabinet w miejscowości Nisko oraz szkołę rodzenia "Potencjał Ciała Kobiety"

W moim gabinecie znajdziesz profesjonalne podejście do pacjenta oraz INDYWIDUALNIE DOBRANĄ TERAPIĘ, którą zawsze wykonuję z serca. Podczas wizyty przeprowadzę dokładny wywiad oraz badanie, by znaleźć przyczynę Twoje problemu. Wspólnie oszacujemy czas usunięcia Twojej dolegliwości.

Wraz ze świetną położną tworzymy piękny projekt „Potencjał Ciała Kobiety” który pozwala kobietom odkryć potencjał swojego ciała w aspekcie ciąży, porodu i połogu. Zobacz więcej tutaj.

MOJE

wykształcenie

Jestem magistrem fizjoterapii AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie

Jestem dyplomowanym technikiem masażu

Jestem specjalistka rehabilitacji okołoporodowej certyfikowaną przez PTUG

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne (PTUG).

mgr-jadwiga-sudol-fizjoterapia-dla-kobiet-Nisko-stalowa-wola-janow-lubelski-lezajsk-sokolow-malopolski-tarnobrzeg-mamy-cialo-zdjecie.

CERTYFIKATY

 Praca daje mi ogrom satysfakcji, dlatego cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne w tym zakresie.  

GDZIE I JAK

działam?

Gabinet

Od 2021 mam swoje miejsce na mapie Niska – własny gabinet!
Stworzyłam to miejsce, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet i ich potrzebom.
Od 2022 roku łączę siły z fizjoterapeutką dziecięcą, by jeszcze bardziej kompleksowo otaczać opieką młode mamy.

Zajęcia "Aktywna w Ciąży"

Zajęcia ruchowe dedykowane kobietom ciężarnym, pragnących przygotować jak najlepiej swoje ciało do porodu oraz dbających o samopoczucie w ciąży.
Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 10:30 w klubie ChceMiSię w Nisku.

Zapisy w klubie pod numerem telefonu: 667179600. Koszt zajęć to 15 zł.

Szkoła Rodzenia „Potencjał Ciała Kobiety”

POTENCJAŁ CIAŁA KOBIETY to autorska, niepowtarzalna szkoła rodzenia stworzona z pasji do położnictwa i fizjoterapii. Współtworzę ją wraz ze świetną położną Urszulą Tyzą.
Zobacz więcej tutaj lub na social media:

Webinary online dla Kontynent Kobiet

Kontynent Kobiet to projekt stworzony z myślą o kobietach, borykających się problemem nietrzymania moczu. Znajdziesz tam bezpłatne webinary i warsztaty, gdzie jako specjalistka dzielę się swoją wiedzą na temat kobiecego zdrowia.

kontynentkobiet.pl/webinary

Kampania Edukacyjna Go Healthy Girl

„Go Healthy Girl” to kampania edukacyjna, mająca na celu zachęcenie kobiet do regularnych badań ginekologicznych i poszerzenia wiedzy na temat dostępnych metod zapobiegania schorzeniom intymnym. Co roku w październiku odbywają się bezpłatne spotkania edukacyjne, z różnymi specjalistami, podczas których jestem czynnym prelegentem.

gohealthygirl.com/

CHCESZ ZADBAĆ

o swoje zdrowie?

Kontakt Fizjoterapia kobieca Nisko, Stalowa Wola, Janów lubelski, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Tarnobrzeg - mgr Jadwiga Sudoł

mgr jadwiga jagoda sudoł fizjoterapia

Zapisz się na wizytę

Zadzwoń do mnie pod numer 534900767
lub wypełnij poniższy formularz i umów się online
KALENDARZ ZAPISÓW ONLINE

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 1b/1 w Nisku.